KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165050
nr 1616 5050
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Skärgård. Signerad. Akvarell, bildmått: 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x48 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:26:02
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)